Znieczulenie podtlenkiem azotu Toggle

Gaz rozweselający jest najstarszą metodą znieczulenia. Po raz pierwszy zastosowano go w Stanach Zjednoczonych ponad sto lat temu. W Polsce inauguracyjny zabieg pod znieczuleniem podtlenkiem azotu przeprowadzono w 1995 roku. Sposób ten szybko zyskał popularność w wielu gałęziach medycyny, a dziś wykorzystywana jest z powodzeniem w gabinetach stomatologicznych.

Sedacja wziewna polega na podaniu pacjentowi za pomocą maski mieszaniny podtlenku azotu i tlenu wprawiającej w przyjemny stan odprężenia oraz delikatnego oszołomienia. Dzięki temu pacjent nie odczuwa stresu i bólu przy jednoczesnym zachowaniu podstawowych odruchów i świadomości, a stomatolog ma zapewniony najwyższy komfort pracy.

Gaz dla każdego pacjenta

Gaz rozweselający doskonale sprawdza się w przypadku pacjentów, u których wykonanie zabiegu wiążącego się z bólem jest niemożliwe. Metoda ta jest w 100% bezpieczna, dlatego poleca się ją szczególnie w kontakcie z dziećmi. Dzięki sedacji wziewnej pacjenci przestaną odczuwać strach przed każdym wejściem na fotel dentystyczny, a wizyta w naszej klinice będzie się kojarzyła tylko i wyłącznie z komfortem i skutecznością leczenia. Dlatego z podtlenku azotu chętnie korzystają także dorośli, którzy najzwyczajniej chcą obyć się bez nieprzyjemnych odczuć.

Wszystkie zabiegi z wykorzystaniem gazu rozweselającego wykonywane są przy pełnej asyście anestezjologa, który wybudza pacjenta w kilka minut po zakończeniu pracy stomatologa.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty