Znieczulenie komputerowe Toggle

Wnasze klinice stosujemy nowoczesny sposób znieczulenia QuickSleeper. Jest to komputerowa metoda podawania środka znieczulającego składającego się z niewielkiego urządzenia oraz końcówki aplikacyjnej przypominającej swoim niepozornym wyglądem długopis.

QuickSleeper to same zalety

Znieczulenie QuickSleeper rewolucjonizuje miejscowe uśmierzanie bólu. Sam wygląd urządzenia nie budzi nieprzyjemnych skojarzeń jak strzykawka wywołująca paniczny strach u najmłodszych pacjentów. Ponad to, tradycyjny proces znieczulania rodzi pewien paradoks, ponieważ sam w sobie jest bolesny ze względu na zastosowanie igły. Ukłucie, a potem szybka aplikacja płynu pod wysokim ciśnieniem powoduje dyskomfort oraz nieprzyjemne odczucia pacjenta. Podczas skomputeryzowanego znieczulania środek podawany jest z prędkością fizjologiczną poprzez zaokrągloną końcówkę, która najpierw wypuszcza płyn działający na dziąsła, a następnie w już znieczulone tkanki wprowadzana jest igła.

 

 

images

 

Nieocenioną zaletą QuickSleeper jest również brak odrętwienia twarzy, które jest nieodłączną cechą miejscowego znieczulenia tradycyjnego. W naszej klinice, dzięki komputeryzacji procesu uśmierzania bólu znieczulamy jedynie zęby uczestniczące w zabiegu, bez ingerowania w dalej położone tkanki miękkie. To nowoczesne rozwiązanie pozwala pacjentowi na powrót do normalnego funkcjonowania bezpośrednio po opuszczeniu kliniki.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty