Wybielanie nakładkowe Toggle

Philips_Zoom LOGO

Jaki preparat wybrać?

Oferowane przez nas preparaty dostępne są w wielu różnych konfiguracjach i stężeniach, tak aby jak najlepiej dopasować się do indywidualnych oczekiwań każdego pacjenta.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się preparaty z następujących linii:

  • Philips Zoom Nite White – linii środków do wybielania dostępna w stężeniach 10% i 16% nadtlenku karbamidu. Są to preparaty przeznaczone do stosowania w ciągu nocy w przygotowanej indywidualnie nakładce wybielającej.
  • Philips Zoom Day White – linia środków wybielających dostępna w stężeniu 6% nadtlenku wodoru. Preparaty z tej linii są przeznaczone do stosowania w ciągu dnia. Charakteryzują się większą łagodnością działania oraz ze względu na sposób aplikacji pozwalają na zachowania pełnej kontroli podczas całego procesu wybielania.

Podstawowe pytanie, na które musimy sobie odpowiedzieć za każdym razem przed rozpoczęciem wybielania, to – jakiego preparatu użyć?

Specjalnie w tym celu stworzyliśmy dla Państwa specjalną tabelę, w której w prosty i obrazowy sposób staraliśmy się przedstawić podstawowe zalecenia.

Philips Zoom Nite White

Preparat przeznaczony do wybielania zębów w ciągu nocy.

Philips Zoom Day White

Preparat przeznaczony do wybielania zębów w ciągu dnia.

Zabieg wybielania nakładkowego

Zabieg profesjonalnego wybielania zębów najczęściej rozpoczyna się od wizyty diagnostycznej w gabinecie stomatologicznym. Podczas tej wizyty należy określić kolor zębów pacjenta oraz na jego podstawie dobrać najbardziej odpowiedni preparat (patrz „Przewodnik po preparatach”). Podczas tej samej wizyty należy również pobrać wycisk zębów pacjentów, który posłuży do wykonania indywidualnej nakładki za pomocą, której pacjent będzie później aplikował preparat.

w_nakładce_mini

Nakładka wybielająca

Podczas drugiej wizyty lekarz przekazuje pacjentowi wspomnianą wcześniej indywidualnie przygotowaną dla niego nakładkę oraz preparat do wybielania. Należy również szczegółowo poinformować pacjenta o tym w jaki sposób stosować preparat. W każdym naszym zestawie wybielającym znajduje się instrukcja zarówno dla lekarza jak i pacjenta.

3_mini

Zęby przed wybielaniem 

1_mini

Zęby po wybielaniu

Cały proces wybielania tak naprawdę odbywa się w domu, jego efekty jednak powinny być kontrolowane co kilka dni lekarza przeprowadzającego zabieg.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty