Wybielanie gabinetowe z lampą Toggle

philips-zoom

Zoom WhiteSpeed to już czwarta generacja lampy do wybielania zębów Zoom. Tym razem została zbudowana przy ścisłej współpracy z firmą Philips. Głowica lampy została wyposażona w żarówki LED, które zapewniają właściwie nieograniczony czas użytkowania urządzenia, a emitowane przez nie światło jest ponad dwukrotnie bardziej intensywne niż w przypadku innych lamp wybielających. Dzięki temu Zoom WhiteSpeed jest obecnie najskuteczniejszym na świecie systemem do gabinetowego wybielania zębów.

Philips Zoom + lekarz

Skuteczność i jeszcze raz skuteczność

Główną zaletą systemu Zoom! jest jednak jego skuteczność. Najnowsza lampa – Zoom! WhiteSpeed to najmocniejsza z obecnie dostępnych na rynku lamp do wybielania. Pomimo zastosowania niskiego stężenia żelu wybielającego przeprowadzone badania kliniczne dowodzą, że ponad 50% pacjentów poddających się zabiegowi wybielania osiąga kolor B1 lub lepszy. Żaden inny system nie gwarantuje Państwu tak spektakularnych rezultatów. Dodatkowo dzięki bardziej stabilnemu procesowi wybielania (niższe stężenie, nie ma tz. „terapii szokowej”) efekty wybielania utrzymują się zdecydowanie dłużej. Przeważnie od 1 do 2 lat.

Zdjęcia zębów przed i po Zoom!

przed-po

Doświadczenie

Zoom! WhiteSpeed to już czwarta odsłona gabinetowego systemu wybielania zębów Zoom!. Doświadczenie zebrane podczas użytkowania poprzednich dwóch systemów oraz liczne komentarz i sugestie współpracujących z nami lekarzy, pozwoliły nam na stworzenie bardzo dopracowanego systemu – skutecznego w działaniu, gwarantującego duży komfort pracy i pełne bezpieczeństwo.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty