Usuwanie kamienia i osadu Toggle

Wszyscy doskonale znamy powiedzenie mówiące, iż lepiej zapobiegać niż leczyć. Prawda ta zyskuje na aktualności w klinice Royal Dental, której specjaliści w bezbolesny sposób wykonują zabiegi profilaktyczne uzębienia.

Dlaczego warto?

Wizyta u stomatologa w celu usunięcia kamienia i osadu to przede wszystkim brak zgody na rozwój chorób przyzębia. Nieusuwana płytka nazębna, z której tworzy się warstwa kamienia powoduje stany zapalne, a z czasem obniżanie linii dziąseł, zanik kości oraz w konsekwencji utratę zęba. Dlatego by w pełni zabezpieczyć uzębienie przed wyżej opisanymi skutkami zaniedbań, warto raz na 6 miesięcy odwiedzić klinikę. Zabiegi profilaktyczne dotyczą również wszelkich uzupełnień, a więc mostków, koronek czy implantów, które podobnie jak zdrowe zęby wymagają odpowiedniej pielęgnacji.

Usuwanie osadu odbywa się za pomocą piaskarki, która dzięki sprężonej wodzie i drobinkom dwuwęglanu sodu przywraca naturalny kolor zębów. Natomiast do pozbywania się kamienia w klinice Royal Dental stosuje się ultradźwięki bezboleśnie rozkruszające niechciany osad. Po dokładnym oczyszczeniu zębów ze wszystkich stron stomatolodzy dokładnie je polerują, zapewniając w ten sposób idealnie wygładzoną powierzchnię i co za tym idzie, imponujący uśmiech.

Obraz kamienia nazębnego :

kamień 1 kamień 2

 

Nasza galeria :

2015-10-12 18.38.08-1

2015-09-17 19.36.38

2015-09-17 12.38.07

2015-11-07 10.46.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPRAW ABY TWOJE ZĘBY NIE CIERPIAŁY Z POWODU KAMIENIA NAZĘBNEGO.

ZADBAJ O NIE JUŻ DZIŚ !

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty