Wybielanie zębów Toggle

Każdy chce mieć białe zęby. Do wybielania zębów wykorzystujemy różne metody. Większość osób stosuje domowe sposoby, do których należy używanie specjalnych preparatów do wybielania zębów bądź produktów spożywczych.

 

Niestety domowe preparaty do wybielania zębów zawierają substancje wybielające o bardzo niskim stężeniu, dlatego trudno o satysfakcjonujące efekty.

 

Warto podkreślić, iż używanie tego rodzaju produktów niszczy szkliwo zębów i może stać się przyczyną powstawania ubytków. Innym sposobem domowego wybielania zębów jest stosowanie past wybielających, sody i cytryny lub amoniaku. Niestety, środki te mogą jedynie podrażnić dziąsła, w skrajnych przypadkach przyczyniają się do usunięcia zęba. Natomiast nieodpowiednio zastosowane paski wybielające powodują nadwrażliwość dziąseł. Krótkotrwałe efekty wybielania dają specjalne pasty do zębów, jednak usuwają jedynie świeży osad i nie rozjaśniają barwy szkliwa.

 

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

 

NAJBEZPIECZNIEJSZYM sposobem jest gabinetowe wybielanie zębów z zastosowaniem odpowiedniej lampy. Higienistka stomatologiczna przed rozpoczęciem zabiegu ocenia stan uzębienia i wyjaśnia, jakie rezultaty może przynieść ten sposób wybielania.

 

Śnieżnobiałe zęby to twoje marzenie? Zrealizuj je!

Zabiegi oferowane prze naszą klinikę sprawiają, że spełnienie marzenia o olśniewających zębach jest na wyciągnięcie ręki. Proponujemy Państwu trzy sposoby wybielania gwarantujące barwę, jaka jeszcze nigdy nie zdobiła Państwa uśmiechu, a mianowicie:

  • Wybielanie świetlne jest najszybszą metodą zapewniającą olśniewający uśmiech, bowiem dzięki poddaniu zębów działaniu lampy halogenowej efekty widać już po zejściu z fotela stomatologicznego. Dodatkowo, wybielanie świetlne jest zabiegiem jednorazowym pozbawionym jakichkolwiek skutków ubocznych.
  • Wybielanie żelem daje równie doskonałe efekty bez zastosowania światła jako aktywatora. Na zęby pacjenta kilkukrotnie nakładamy warstwę żelu o wysokim stężeniu, który spotkać można tylko i wyłącznie w gabinetach stomatologicznych.

Czy wybielanie zębów w gabinecie jest bezpieczne?

TAK! Opatentowane preparaty przy właściwym stosowaniu usuwają większość przebarwień w bezpieczny i skuteczny sposób. Przebarwienia zostają wybielone poprzez ich utlenienie. Atomy tlenu wnikają w głąb szkliwa i zębiny wybielając je, jednak właściwa struktura zęba pozostaje nienaruszona, a jedynie ulega ona rozjaśnieniu.

Bezpieczeństwo wybielania zębów zostało potwierdzone przez wieloletnie badania kliniczne prowadzone w akademiach medycznych i uniwersytetach w Polsce i na całym świecie.

 

 

20049_laserowe_wybielanie_zblw-7

Nasza galeria:

2015-11-10 22.46.22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12141643_1215288281818275_1118978565237357595_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12049557_1220536827960087_8316496602602058532_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015-11-03 09.52.54

 

 

 

 

 

 

 

 

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty