Stomatologia Estetyczna Toggle

Nie od dziś wiadomo, iż odpowiednia prezencja pozytywnie wpływa nie tylko na postrzeganie naszej osoby w społeczeństwie czy sukces zawodowy, ale przede wszystkim na własną pewność siebie i samopoczucie. Oczywiście prawdą jest, że największe piękno drzemie we wnętrzu człowieka, natomiast przy pierwszym kontakcie zdecydowanie łatwiej jest je zaprezentować w towarzystwie wyjątkowej urody.

Flamandzki pisarz Phil Bosmans powiedział kiedyś, iż jednym z największych bogactw człowieka jest jego uśmiech.

Nasza klinika utożsamia się z powyższymi słowami gwarantując, iż dzięki świadczonym przez nas usługom, Państwa nieodłącznym atutem na wszystkich spotkaniach biznesowych oraz towarzyskich będzie zdrowy i piękny uśmiech. W klinice Royal Dental proponujemy kilka prostych zabiegów, które sprawią, iż to właśnie on będzie stałym bywalcem na Państwa twarzach.

LICÓWKI PORCELANOWE

Od wielu dziesięcioleci mówi się, iż licówki porcelanowe zapewnią  „hollywoodzki uśmiech”. Wyrażenie to nie jest w tym miejscu zastosowane nad wyrost, bowiem licówki będące niewielkimi łuskami na stałe przytwierdzanymi do zęba po raz pierwszy zaproponowano gwiazdom kina, by na potrzeby filmów choć na kilkadziesiąt minut czarowały bielą uśmiechu. Dziś metoda ta koryguje nie tylko przebarwienia, ale także zniekształcenia czy szpary między zębami.

Nasza klinika z siedzibą w Rybniku specjalizuje się w wykonywaniu licówek. Oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców Rybnika, ale także Pacjentów z innych miejscowości na Śląsku. W naszej ofercie znajdą Państwo również wiele profesjonalnych usług i zabiegów stomatologicznych.

KORONA CERAMICZNA I MOSTY

Korona ceramiczna jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów posiadających zaawansowane zniszczenia uzębienia. Nieestetycznie wyglądający zęby są nie tylko szpecącą wizytówką, ale i łatwym przeciwnikiem dla szybko rozprzestrzeniającej się próchnicy, która swoim zasięgiem może objąć nawet korzeń zęba. Pełnoceramiczna korona protetyczna wykorzystywana w przypadkach, w których zęby nie nadają się do leczenia, pozwala na zastąpienie zniszczonej części zęba specjalistycznym uzupełnieniem, które możliwe jest dzięki zastosowaniu komputera CAD/CAM (z ang. Projektowanie Wspomagane Komputerowo/Komputerowe Wspomaganie Wytwarzania). Ta zaawansowana technologia wykorzystywana przez klinikę Royal Dental zapewnia idealne efekty estetyczne oraz najwyższą wytrzymałość zarówno dla pojedynczych zębów, jak i całej grupy. W przypadku większych braków w uzębieniu stosujemy tzw. mosty zębowe, które przywrócą pełnię uśmiechu.

ENAMEL PLUS FUNCTION

Enamel function- system kompozytowy do odtwarzania funkcji zębów w mikro – inwazyjny sposób, respektujący system nerwowo – mięśniowy pacjenta przy jednoczesnym zachowaniu znakomitej estetyki

  • gwarantuje stabilność okluzji
  • respektuje system nerwowo – mięśniowy pacjenta
  • ścieralność podobna do ludzkiego szkliwa
  • znakomity do prac na implantach
  • do bezpośrednich i pośrednich uzupełnień w odcinku bocznym

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty