Tomasz Białoń Toggle

Jestem dyplomowanym masażystą (kwalifikacja zawodowa nr D/20014611/15). Ukończyłem z wyróżnieniem Policealne Studium Medyczne w Rybniku o specjalności Technik Masażysta. Zdając państwowy egzamin przed Centralną Komisją Egzaminacyjną uzyskałem prawo wykonywania zawodu i prowadzenia własnej praktyki terapii masażem.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem na oddziale rehabilitacji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku oraz w poradni rehabilitacyjnej Centrum Medycznego przy ul. Byłych Więźniów Politycznych w Rybniku, gdzie zgromadziłem spory bagaż doświadczeń oraz zdobyłem zaufanie i wdzięczność pacjentów. Praktykę zawodową i miesięczny staż ukończyłem (jako stypendysta) z wynikiem celującym.

Jednocześnie nie poprzestając na dotychczasowych osiągnięciach nadal rozwijam swoje kompetencje oraz umiejętności na różnorodnych kursach i szkoleniach. W szczególności w kręgu moich zainteresowań terapeutycznych znajdują się obecnie terapia neurostrukturalnej integracji organizmu oraz techniki masażu tkanek głębokich i tensegracyjny model pracy z powięzią, na których to koncentruję swoją uwagę.

Oprócz kierunkowego wykształcenia i praktycznego przygotowania do zawodu medycznego legitymuję się osobistym doświadczeniem problemów ze zdrowiem od strony pacjenta. Doskonale znam niepełnosprawność, ponieważ sam jej doświadczyłem i zdaję sobie sprawę z jakimi trudnościami muszą zmagać się osoby nią dotknięte. Wiem czym jest choroba oraz ból, jak z nimi walczyć i skutecznie pokonać. Staram się, docierając do źródła problemów, zlikwidować przyczynę dolegliwości a nie skupiać się wyłącznie na zmniejszeniu jej objawów.

Zawsze służę pomocą moim pacjentom najlepiej jak potrafię, opierając się na własnych doświadczeniach i zdobytej gruntownej wiedzy medycznej (anatomii, fizjologii i patologii ciała ludzkiego oraz postępowaniu terapeutycznym w jednostkach chorobowych) a także praktycznych umiejętnościach manualnych zdobytych pod okiem najlepszych specjalistów fizjoterapii.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty