Technologia Insignia Toggle

Insignia_Pozioma_m1

Technika Insignia jest nowatorskim sposobem na zapewnienie Państwu upragnionego uśmiechu, łączącym cyfrowe planowanie leczenia ze specjalnie produkowanymi zamkami i drutami dopasowanymi do indywidualnej specyfikacji twarzowo-szczękowej pacjenta. Stomatolog przeprowadza badanie wstępne, wykonuje zdjęcia uzębienia oraz pobiera odcisk, na podstawie którego przy pomocy Systemu Insignia zostanie zaprojektowany unikatowy model pożądanego uzębienia. Po otrzymaniu trójwymiarowej wizualizacji tworzymy dla Państwa aparat ortodontyczny, który dzięki spersonalizowanemu leczeniu znacznie skróci czas leczenia. Ponad to, technologia pozwala przed rozpoczęciem kuracji poznać efekt końcowy, a więc model uzębienia, który w przyszłości będzie zdobił Państwa uśmiech. W trakcie opracowywania planu leczenia stomatolog może nanieść komputerowe poprawki na stworzoną wizualizację, choćby poprzez zmianę szerokości czy linii uśmiechu.

Insignia jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla dorosłego człowieka jak i dziecka, któremu zależy na jak najszybszym zdjęciu aparatu ortodontycznego i cieszeniu się nieskrępowanym uśmiechem.

Przypadek_Insignia_2m

W przeciwieństwie do tradycyjnej ortodoncji i jej filozofii „jeden rozmiar pasuje dla każdego pacjenta”, zamki i druty Insignia są zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu możesz osiągnąć promienny uśmiech odzwierciedlający Twoją osobowość.

  • Insignia może skrócić czas noszenia zamków o 25%.
  • Insignia przesuwa granicę nauki i sztuki ortodoncji poza dotychczasowo dostępne możliwości w przypadku zamków tradycyjnych.
  • Insignia pomaga przygotować precyzyjny plan leczenia odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom.
  • Insignia pozwala na obejrzenie Twojego nowego uśmiechu zanim rozpocznie się leczenie.

 

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty