Stomatolog Rybnik Toggle

Royal Dental to specjalistyczne centrum stomatologiczne mieszczące się w Rybniku. Głównym celem działalności kliniki jest świadczenie usług stomatologicznych i ortodontycznych wysokiej jakości, cel realizowany dzięki stosowanym metodom zarządzania, doskonaleniu kadry medycznej, oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów. Naszym Pacjentom oferujemy komfortowe warunki oczekiwania na wizytę i możliwość relaksu w klimatyzowanych pomieszczeniach poczekalni, oferujemy kawę, herbatę oraz zimne napoje. Dla Pacjentów oczekujących na wizytę oraz osób towarzyszących zapewniony jest dostęp do internetu oraz ciekawych czasopism. W recepcji istnieje możliwość zaopatrzenia w produkty do profesjonalnej higieny jamy ustnej.

Dobry stomatolog w Rybniku

Nasza praktyka została stworzona aby sprostać potrzebom najbardziej wymagającego pacjenta. Chcemy Państwu zaproponować leczenie najnowszymi metodami stosowanymi w stomatologii. Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom na licznych kursach w kraju i zagranicą usługi świadczone przez nas stoją na najwyższym poziomie. W naszym gabinecie w Rybniku szanujemy czas pacjenta, dlatego też wspólnie z Państwem ustalamy termin wizyty oraz przeprowadzamy wstępną konsultację, aby oszacować jej długość.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty