Sterylizacja Toggle

Nasza klinika zwraca szczególną uwagę na higienę oraz bezpieczeństwo. Unity przeznaczone dla pacjenta sterylizowane są automatycznie, dzięki czemu woda do płukania jamy ustnej jest idealnie czysta. Nasi specjaliści stosują jednorazowe rękawiczki i chusty, które utylizowane są bezpośrednio po zakończeniu każdego zabiegu, a jałowe powietrze gwarantuje bezustannie pracująca wentylacja. Dodatkowo, gabinety naświetlane są lampą UV, co zapobiega pojawianiu się niepożądanych bakterii.

Wykorzystywane przez nas przyrządy wielokrotnego użytku są sterylizowane bezpośrednio po zakończeniu zabiegu w nowoczesnych autoklawach K3+ firmy Getinge. Dzięki nim pełna sterylizacja z uwzględnieniem suszenia trwa tylko 25 minut, a program Flash posiada specjalny tryb do sterylizacji końcówek stomatologicznych, który dla 10 zapakowanych końcówek trwa 15 minut. Bezpieczne przesuwne drzwi zabezpieczają użytkownika przed kontaktem z gorącą wewnętrzną powierzchnią drzwi i nie zajmują powierzchni przed urządzeniem.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty