Sedacja wziewna Toggle

Sedacja wziewna jest doskonałym rozwiązaniem skierowanym do pacjentów, dla których pozbycie się stresu i pokonanie strachu jest jedynym sposobem na znalezienie się w fotelu dentystycznym. Metoda wykorzystująca mieszaninę podtlenku azotu i tlenu jest w pełni bezpieczna oraz przyjazna. Sedacja gwarantuje uzyskanie przyjemnego stanu odprężenia i lekkiego oszołomienia, który umożliwia bezbolesne przejście przez leczenie stomatologiczne. Pacjent podczas zabiegu pozostaje przytomny, w pełni reagując na polecenia specjalisty.

Sedacja dla każdego

Ta metoda anestezjologiczna przeznaczona jest zarówno dla dorosłych, jak i małych pacjentów. W naszej klinice dzieci z przyjemnością siadają w fotelu dentystycznym, stosujemy bowiem maseczki zapachowe o różnych smakach, które umilają aplikację gazu. Po zakończonym zabiegu pacjenci wracają do swoich codziennych obowiązków z włączeniem prowadzenia pojazdów.

ALL 5000C

W klinice Royal Dental do sedacji wziewnej wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię, a mianowicie aparat ALL 5000C. Głównym, niepodważalnym atutem sprzętu jest w pełni automatyczna regulacja stężenia podtlenku azotu reagująca na wszelkie zmiany wielkości przepływu bądź stężenia tlenu . Aparat łączy w sobie nowoczesny design, niezawodność działania oraz najwyższe parametry pracy gwarantując pełną akceptowalność pacjenta. Dzięki wykorzystaniu aparatu ALL 5000C obecność anestezjologa podczas zabiegu jest zbędna. Urządzenie zawsze dostarcza pacjentowi 30% tlenu, co eliminuje wystąpienie ryzyka niedotlenienia. Aparat wykorzystywany przez naszych lekarzy spełnia wszelkie standardy, a jego stosowanie zapewnia najwyższy poziom leczenia.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty