Diagnostyka laserowa Toggle

W naszej Klinice stosujemy laser diagnostyczny do wykrywania próchnicy w początkowym stadium. To doskonałe narzędzie diagnostyczne możemy stosować bez ograniczeń u wszystkich pacjentów, a w szczególności u dzieci i kobiet w ciąży, ponieważ ta metoda obrazowania próchnicy odbywa się bez promieniowania rentgenowskiego. Światło lasera przechodzi przez wszystkie tkanki zęba i przekazuje obraz bezpośrednio do kamery.

 

 

 

 

 

 

 

Wykrycie wczesnych zmian próchnicowych przy użyciu tradycyjnych metod diagnostycznych w większości przypadków jest niemożliwe. Wyłącznie laserem diagnostycznym jesteśmy w stanie zdiagnozować wszystkie powierzchnie zęba zaatakowane przez próchnicę oraz pęknięcia. Na tym etapie zęby mogą być leczone bez użycia wierteł.
Podczas diagnostyki laserowej zębów nasz Pacjent widzi wszystko bezpośrednio na ekranie monitora. Dzięki temu doświadczony lekarz jest w stanie obrazowo objaśnić na czym będzie polegało wymagane leczenie. Wykonane obrazy z kamery są zapisywane w pamięci komputera i wykorzystywane w regularnej kontroli uzębienia.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty