Mikroskop Toggle

JAKOŚĆ bez KOMPROMISÓW

Firma KARL KAPS, jeden z czołowych producentów mikroskopów medycznych na świecie, zdobyła uznanie w ponad siedemdziesięciu krajach. Doświadczenie jakie niesie ze sobą 50 lat obecności na rynku, najnowocześniejsze metody projektowania wspomaganego komputerowo oraz solidność i dokładność sprawiają, że mikroskopy medyczne oraz akcesoria firmy Kaps są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez dzisiejszą medycynę.

 

Dobra widoczność jest podstawą prowadzenia prawidłowego leczenia stomatologicznego. Na możliwość dobrej widoczności wpływają bezpośrednio: oświetlenie, wyposażenie gabinetu, odpowiednie ustawienie pacjenta oraz właściwa pozycja lekarza. Stosowane obecnie specjalne mikroskopy zarówno w tradycyjnej jak i chirurgicznej endodoncji oraz mikrochirurgii (resekcje korzeni, zamykanie perforacji wewnętrznej i zewnętrznej) daje lekarzowi stomatologowi nowe możliwości terapeutyczne pozytywnie wpływając na jakość wykonywanych zabiegów  oraz co też jest nie bez znaczenia na komfort pracy lekarza.

 

 

OPMI_pico_3

 

 

 

 

 

 

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty