Radiowizjografia Toggle

Radiowizjografia jest alternatywną, unowocześnioną wersją starej aparatury rentgenowskiej, umożliwiającą uzyskanie obrazu RTG widocznego na ekranie komputerowa natychmiast po wykonaniu zdjęcia. Oprócz szybkości działania, najważniejszą cechą radiografii cyfrowej jest zmniejszenie czasu ekspozycji pacjenta na promieniowanie do 0,02 s, a więc aż o 10-50 razy.

W naszej klinice wykorzystujemy bezprzewodowe urządzenie RVG 6500, będące pierwszym na świecie tego typu sprzętem pracującym w stabilnej technologii Wi-Fi. Zapewnia on najwyższą na rynku jakość obrazu (rozdzielczość 20 lp /mm), wykorzystując innowacyjną technologię opartą na włóknie fibrooptycznym, który dostarcza ponad 60% lepszą rozdzielczość niż konkurencyjne produkty. Dzięki temu otrzymujemy ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy szczegółów anatomicznych pacjenta. RVG 6500 jest urządzeniem wszechstronnym, bowiem współpracuje nie tylko ze standardowym oprogramowaniem PC, ale także z produktami Apple (iPod, iPhone).

Zdjęcie może być poddawane wielokrotnej obróbce, która pozwala na otrzymanie najdokładniejszego obrazu umożliwiającego szybką i trafną diagnozę. Wszystkie zdjęcia są archiwizowane w pamięci komputera, dzięki czemu stomatolog w prosty sposób może wrócić do wcześniejszych badań.

Pracownia RTG Rybnik

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty