Niewidoczny aparat Toggle

Pacjenci leczący wady zgryzu aparatem ortodontycznym odczuwają większy komfort codziennego funkcjonowania w społeczeństwie bez konieczności jego pokazywania. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem są aparaty lingwalne, które stosuje się od wewnętrznej strony powierzchni zębów. Z „niewidocznych” aparatów najczęściej korzystają osoby specjalizujące się w zawodach, w których wizytówką jest wyjątkowa prezencja (prawnicy, przedstawiciele handlowi, politycy). Dodatkowo, aparaty te są niewielkich rozmiarów, co znacząco wpływa na przyzwyczajenie pacjenta do nowej sytuacji. W klinice Royal Dental proponujemy naszym pacjentom zastosowanie dóch aparatów językowych, a mianowicie Incognito oraz In-Ovation L.

Aparat Incognito

Aparat Incognito jest ekskluzywnym rozwiązaniem ortodontycznym wykonanym prawie całkowicie ze złota, a grubość przylegającej do zęba łuski wynosi 0,1 – 0,4 mm. Przy zastosowaniu najnowszych technologii aparat dopasowywany jest do indywidualnych uwarunkowań zgryzowych pacjenta, pozwalając na leczenie zaawansowanych wad uzębienia. Każdy zamek jest zaprojektowany na potrzeby pojedynczego zęba, co znacznie skraca czas leczenia.
81

In-Ovation L

Bezligaturowe aparaty In-Ovation L wykorzystują najnowocześniejsze zastosowania możliwe w ortodoncji. Pacjenci wybierający aparat In-Ovation L stawiają na najwyższy komfort, bowiem system wykorzystuje podwójne zamki oraz interaktywne zatrzaski. Tak skonstruowany aparat ortodontyczny minimalizuje tarcie znacznie ograniczają kolejne wizyty w gabinecie stomatologicznym.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty