Mezoterapia włosy Toggle

Mezoterapia owłosionej skóry głowy. Jednym z najczęstszych wskazań do mezoterapii są choroby włosów, w których dochodzi do utraty lub znacznego osłabienia struktury włosów. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy preparatów mineralnych, witamin i leków przeciwzapalnych można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów. Terapia łysienia to wstrzykiwanie substancji odżywiających włosy – takich jak dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, krzemionka organiczna, witaminy lub leki przeciwzapalne, które powodują, że następuje wzmocnienie cebulki włosa oraz zahamowanie ich wypadania.

Wskazania

  • Wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych w okresie ciąży, laktacji
  • Łysienie androgenowe
  • Łysienie plackowate
  • Słabe i wymagające silnego odżywienia włosy

Opis zabiegu

Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu wgłąb skóry substancji aktywnych stymulujacych regenerację włosów. Zabiegi wykonuje lekarz za pomocą specjalnego pistoletu do mezoterapii lub manualnie za pomocą cienkiej igły i strzykawki.

Częstotliwość zabiegów:

  • W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta lekarz ustala cykl zabiegów.
  • Zazwyczaj min. 3 zabiegi co ok.2 tyg,nastepnie 1 zabieg raz na kilka miesięcy w zależności od potrzeb.

Mezoterapia może stanowić uzupełnienie leczenia farmakologicznego.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty