Leczenie wiotkości skóry brzucha, ramion, ud Toggle

REVITAL TONIC

Ekskluzywana formuła skomponowana na bazie produktów fermentacji papai, ekstraktu z melona, kwasu liponowego oraz N-Acetylocysteiny. W wyniku działania tego bagatego koktajlu skóra staje się jędrna i gładka, pozbawiona nieestetycznych zwiotczeń.

Wskazania

  • utrata jędrności skóry
  • zwiotczała i pozbawiona witalności skóra
  • rozstępy

Podstawowe składniki

  • Wyciąg z Papai: Papaja należy do rodziny Cricacee i jest bogata w witaminy A,C,E. Innym ważnym skladnikiem papai jest alpha-Tocopherol – witamina E, która pomaga ludzkiemu ciału zwalczać problemy zwiazane z oddziaływaniem niekorzystnych czynników na skóre. W rzeczywistosci witamina E osłania ściany komórki przed procesem starzenia (lipoperoxidation) i chroni naczynia krwionośne przed uszkodzeniami. Papaja pomaga skórze zachowac elastyczność tkanek, dzięki silnym własciwością przeciwutleniajacym w stosunku do wolnych rodników oraz poprzez złuszczanie i właściwości antybakteryjne enzymów papai.
  • Ekstrakt z Melona: Od narodzin, wolne rodniki sa aktywne w naszym ciele ale podczas naszego zycia zwiekszaja swoja liczbe jako konsekwencja zewnetrznych czynników uszkadzajacych takich jak zanieczyszczenia elektromagnetyczne, chemiczne i środowiskowe. Główny składnik uzyskany z nasion melona to SOD (NADTLENEK DYSMUTAZY), który działa bezpośrednio jako przeciwutleniacz.
  • KWAS LIPONOWY: Kwas tiooktanowy albo liponowy jest uznawany na całym świecie za jeden z najlepszych przeciwutleniaczy, ze wzgledu na zdolność do neutrealizowania wolnych rodników zarówno w obszarach tłuszczowych jak i uwodnionych komórek.
  • N-ACETYLCYSTEINA: Cysteina to jeden z 20 aminokwasów tworzących białka. Znany jako NAC jest nietoksyczną substancją z silnym działaniem przeciwutleniającym. Struktura jego molekuł umożliwia łatwą penetracje powierzchni błony komórkowej. NAC odgrywa główna role w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu GSH w komórkach (tripeptyd pełniący w komórce funkcje antyoksydacyjne) poprzez ich ochrone przed zewnetrznymi czynnikami uszkadzajacymi i ich działaniom toksycznym.

Dla uzyskania optymalnego efektu konieczne jest wykonanie min. 3 zabiegów

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty