Leczenie w narkozie Toggle

Leczenie w narkozie

W naszej Klinice dentystycznej w Rybniku  każdy pacjent ma możliwość leczenia bez bólu dzięki znieczuleniu ogólnemu. Dzięki narkozie jesteśmy w stanie zapewnić całkowicie bezpieczne, bezbolesne i bezstresowe leczenie w komfortowych warunkach. Bezpieczeństwo gwarantuje doświadczony anestezjolog z wykwalifikowaną pielęgniarką anestezjologiczną.

Opieka doświadczonych specjalistów

Przez zabiegiem w celu doboru najlepszego i bezpiecznego dla pacjenta znieczulenia jest przeprowadzony specjalistyczny wywiad zdrowotny. Po zapoznaniu się z ankietą anestezjologiczną nasz zespół precyzyjnie opracowuje procedurę znieczulenia, żeby wyeliminować ryzyko pojawienia się powikłań. Środek znieczulający podawany jest dożylnie. Przez cały czas trwania narkozy specjalistyczne urządzenia monitorują życiowe funkcje organizmu.
Znieczulenie ogólne w szczególności polecamy przy leczeniu dzieci i osób niepełnosprawnych, jak również dla pacjentów z dentofobią. Leczenie zębów bez bólu to osiągnięcie współczesnej medycyny, z którego warto korzystać.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty