Alicja Sobik – Lipus Toggle

Psycholog i psychoterapeuta. Od 2011 roku pracownik Państwowego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, od kilku lat związana z oddziałem psychiatrii sądowej. Od 2013 roku biegły sądowy z zakresu psychologii przy Sądzie Okręgowym w Gliwicach. Psycholog–konsultant Szpitala Chorób Płuc w Pilchowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała ponadto w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Prywatną praktykę prowadzi od 2014 roku. Współtwórca Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej Sensus (www.sensus.rybnik.pl).

Absolwentka 5-letnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Odbyła szkolenie podyplomowe w zakresie kwalifikacji pedagogicznych. Aktualnie uczestniczy w drugim stopniu szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej dr A. Popiel i E. Pragłowskiej. Członek Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Zajmuje się prowadzeniem diagnostyki psychologicznej oraz psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Prowadzi w szczególności terapię osób z zaburzeniami lękowymi, nastroju, psychotycznymi oraz osobowości.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty