O nas Toggle

Logotyp Royal Dental 400px

Royal Dental Clinic & Spa w Rybniku to ekskluzywna klinika implantologii i ortodoncji, w której stosujemy najbardziej zaawansowane technologie medyczne dla zapewnienia zdrowego i pięknego uśmiechu. Nasza działalność jest odpowiedzią na wysokie oczekiwania każdego, kto z troską podchodzi do zdrowia własnego jak i swoich bliskich. Misję, którą jest dla nas leczenie pacjentów, rozpoczęliśmy z myślą o zaspokajaniu ich zróżnicowanych potrzeb przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Nasi lekarze posiadają bogate doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą, które poparte jest licznymi szkoleniami i dyplomami. Royal Dental Clinic prowadzi kompleksowe leczenie w komfortowej i bezstresowej atmosferze, przyjaznej zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych pacjentów.

Indywidualne podejście

Zdobyte doświadczenie utwierdziło nas w słusznym przekonaniu, iż potrzeby pacjentów są niezwykle zróżnicowane. Dlatego też, każdy kto przekroczy próg naszej kliniki spotka się z indywidualnym podejściem oraz szczegółowo opracowanym planem leczenia przez konsylium lekarzy. Niepodważalna wiedza naszych specjalistów wsparta jest nowoczesnym sprzętem zapewniającym najwyższe standardy leczenia.

Wyposażenie kliniki Royal Dental

Na terenie w pełni klimatyzowanej kliniki znajduje się m.in. osiem specjalistycznych gabinetów, blok zabiegowy, gabinet medycyny estetycznej, pracownia rtg wyposażona w nowoczesny, cyfrowy sprzęt diagnostyczny oraz centrum szkoleniowe. W trosce o najwyższy komfort pacjentów do Państwa dyspozycji oddajemy dwie poczekalnie ogólne, poczekalnie VIP oraz poczekalnie dla dzieci bogato wyposażoną w zabawki i bibliotekę bajek. Ponad to, placówka przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, a każdy pacjent liczyć może na miłą obsługę (kawa, herbata, napoje, wi-fi).

Nie ma dla nas nic cenniejszego od czasu naszych pacjentów. Dlatego też schemat i harmonogram przyjęć w klinice został tak zorganizowany, aby zawsze spotkanie ze stomatologami odbywało się punktualnie. Dodatkowo, wszystkie wizyty potwierdzane są z jednodniowym wyprzedzeniem.

Zakres usług świadczonych przez naszą klinikę:

  • stomatologia estetyczna
  • endodoncja mikroskopowa
  • protetyka
  • chirurgia
  • stomatologia dziecięca
  • medycyna estetyczna

A szczególnie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty ortodoncji oraz implantologii.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty