In-Ovation C Toggle

in-ovation-c

Z zamkami In-Ovation C uśmiech jest promienny i czarujący…

Dzięki systemowi In-Ovation C uzyskanie zdrowego i atrakcyjnego uśmiechu jest łatwym, wygodnym oraz wysoce atrakcyjnym procesem. In-Ovation C został zaprojektowany w taki sposób, aby skrócić czas spędzony na fotelu dentystycznym, zmniejszyć dyskomfort leczenia oraz ograniczyć ilość wizyt u lekarza ortodonty. Dodatkowo zyskujesz dzięki przezroczystości ceramicznych zamków – zamki są niewidoczne na Twoich zębach.

System In-Ovation C jest delikatny. Wykorzystuje zjawisko mechanizmu poślizgowego, który nie wymaga dużych sił do przesuwania zębów. W wyniku tego Twoje leczenie nie tylko zajmuje mniej czasu i wymaga mniej wizyt u ortodonty, ale też jest znacznie wygodniejsze niż przy użyciu tradycyjnych zamków.

06

Zamki tradycyjne

Elastiki i ligatury używane w starszych typach zamków naciskają na zęby oraz powodują tarcie, co spowalnia leczenie i powoduje dyskomfort.

091_07

In-Ovation

Dzięki temu systemowi zęby mogą przesuwać się łatwo, szybko i wygodnie

Znakomity powód do uśmiechu

Oczywiste zalety

Możesz wyglądać doskonale oraz czuć się pewnie zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu leczenia, dzięki temu, że zamki systemu In-Ovation C są delikatne oraz mają niższy profil niż inne zamki bezligaturowe. Dodatkowo nie ma potrzeby stosowania elastików ani ligatur, co powoduje mniejsze podrażnienia, wolniejsze odkładanie się płytki nazębnej, mniej problemów z utrzymaniem czystych zębów. System In-Ovation C nie tylko prostuje zęby, ale także dzięki wyjątkowej interaktywnej technologii, pozwala Twojemu lekarzowi stopniowo osiągnąć precyzyjne rezultaty potrzebne do uzyskania optymalnych proporcji twarzy w trakcie ostatniej fazy leczenia.

Zalety stosowania In-Ovation C:

  • doskonała estetyka
  • ludzie zauważają Ciebie, a nie zamki
  • krótsze wizyty -skrócony czas leczenia
  • mniej wizyt
  • większa wygoda
  • lepsze proporcje twarzy i ładniejszy wygląd
  • zdrowy i atrakcyjny uśmiech.

091_wykres

Dzięki zastosowaniu systemu In-Ovation liczba wizyt
ulega zmniejszeniu średnio o 40%.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty