Damon System Toggle

Aparat Damon Rybnik

Damon_Poziomy_m

Czym wyróżnia się System Damona?

  • Zamki bezligaturowe nie muszą być „dowiązywane” i są łagodne dla zębów oraz tkanek
  • Druty wysokiej technologii z pamięcią kształtu szybko przesuwają zęby oraz wymagają o wiele mniej regulowania
  • Klinicznie sprawdzony sposób leczenia, który wyrównuje zęby delikatniej i pozytywnie zmienia estetykę twarzy, w większości przypadków bez ekstrakcji i bez aparatów rozrywających szew podniebienny

Krótszy czas leczenia i mniej wizyt kontrolnych

Z Systemem Damona czas leczenia w przeważającej liczbie przypadków jest krótszy niż przy typowych zamkach. Krótszy czas leczenia oznacza mniej wizyt oraz piękny uśmiech…. szybciej.

Piękny uśmiech i piękny wygląd twarzy

System Damona stosuje unikalną filozofię leczenia wychodzącą poza proste zęby w celu stworzenia szerokich, pięknych uśmiechów. Takie podejście do leczenia bierze pod uwagę przewidywany wygląd pacjentów w wieku 40, 50 lat i powyżej.

Doskonały Komfort

Minęły już czasy, kiedy leczenie ortodontyczne powodowało duży dyskomfort. System DAMONA działa  poprzez wysokiej technologii mechanizm poślizgowy, w którym zmniejszony nacisk na Twoje zęby przesuwa je w przyjemny sposób na poprawną pozycję.

Dla każdej grupy wiekowej

Proste zęby i piękny uśmiech mogą podnosić w każdym wieku samoocenę i poczucie wiary we własne możliwości oraz jednocześnie natychmiast polepszają zdrowie jamy ustnej. Zapytaj swojego lekarza ortodontę, czy System Damona jest odpowiedni dla Ciebie.

Galeria przypadków

damon-efekty

Opinie klientów

Innowacyjna technologia

dam1

W zamkach systemu Damona zastosowano pasywny mechanizm poślizgowy w celu utrzymania drutu w zamku. Pozwala to na szybsze i wygodniejsze przesuwanie zamków.

dam2

W innych rodzajach zamków stosowane są ligatury elastyczne lub aktywne klapki, które „wiążą” łuki do zamków.

Ligatury elastyczne i aktywne klapki mogą działać jak „hamulce” w wyniku czego pojawia się tracie i nacisk skutkując dłuższym i mniej komfortowym leczeniem.

Zalety udowodnione klinicznie

  • Nadzwyczajne rezultaty dla uśmiechu i twarzy
  • Krótszy czas leczenia i mniej wizyt kontrolnych
  • Większy komfort bez użycia ligatur
  • Brak ekstrakcji zębów i wyciągów zewnątrzustnych w większości przypadków
  • Łatwo utrzymać czystość aparatu

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty